Česky English Deutsch Francais   
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA  OA a HŠ Havlíčkův Brod
Hlavní stránkaFotogaleriePřijímací řízeníNabídka studiaKontakty Suplování Dnešní datum: 20. 11. 2019
Zřizovatel školy
Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
Vyhledávání

Hledej


Cesta: Titulní stránka >> Stravování >> STRAVOVÁNÍ

* STRAVOVÁNÍ
Vydáno dne 30. 08. 2005 (5641 přečtení) ( Informační e-mail Vytisknout článek )

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod zajišťuje stravování pro žáky školy ve školních jídelnách na pracovišti Bratříků a na pracovišti Kyjovská. Škola rovněž zabezpečuje závodní stravování pro své zaměstnance. V rámci využití stravovací kapacity poskytuje ve školní jídelně Kyjovská stravování i cizím strávníkům.


Stravování ve škole

Jídelna BratříkůK zajištění stravovacích služeb využívá 2 školní kuchyně (Bratříků, Kyjovská) a 2 školní jídelny (Bratříků, Kyjovská).

Školní kuchyň Bratříků připravuje snídaně, obědy a večeře, školní kuchyň Kyjovská vaří v současné době snídaně a obědy - večeře se dováží ze školní kuchyně Bratříků. V obou školních kuchyních i jídelnách probíhá odborný výcvik žáků oborů vzdělání s výučním listem "Kuchař-číšník". Díky změnám v organizaci přípravy jídel se podařilo zvýšit počet připravovaných druhů jídel v době oběda až na tři. V jídelně Bratříků jsou strávníci v době oběda trvale obsluhováni žáky 1. a 2. ročníku oboru kuchař-číšník, v jídelně Kyjovská probíhá obsluha zatím nepravidelně.

Kvalita jídel i kultura stravování je díky vysoké profesionalitě zaměstnankyň kuchyní, včlenění odborného výcviku žáků do stravovacích služeb i estetickému prostředí obou jídelen na velmi dobré úrovni. Vzhledem k zaměření školy, mj. na gastronomické obory, bude úroveň stravovacích služeb i nadále jednou z priorit školy.

Informace o možnosti stravování v některé z našich jídelen všem zájemcům ochotně poskytne vedoucí školní jídelny Dana Čechová - tel. 731 573 185; e-mail cechova@oahshb.cz

.

Aktuální ceny jídel:

 

Školní stravování 

Pro cizí strávníky

 Snídaně

18,-

38,-

  Oběd

25,-

58,-

  Večeře

24,-

52,-

Obědem se rozumí polévka, hlavní jídlo, nápoj, příp. dezert.

Cena za celodenní stravování pro žáky ubytované na domově mládeže činí 67,-Kč. V případě zájmu žáků o druhou večeři bude tato cena zvýšena o 7,-Kč. Ceny zde uvedené jsou v Kč včetně DPH.

Aktualizováno 31. 10.  2011

 

Dana Čechová
vedoucí školní jídelny

100 LET
Obchodní akademie slaví 100 let
A L M A N A C H
(objednávka)

NOVINKY
23.06.2011: VELKÝ ÚSPĚCH U STÁTNÍCH MATURIT
Škola dosáhla vynikajícího výsledku ve společné části maturitní zkoušky. Umístila se na druhém místě mezi všemi středními odbornými školami v kraji Vysočina! Je to velký úspěch našich maturantů a jejich učitelů a svědčí o vysoké kvalitě poskytovaného vzdělávání na naší škole. Jiří Forman
ODKAZY


eLearning server:Google vyhledávač

Okresní rada AŠSK Havlíčkův Brod

Zpravodajství z Vysočiny

Informační systém o uplatnění absolventů škol

seznam.cz

Jízdní řády

Obchodní rejstřík

Registr ekonomických subjektů


Kontakt: Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod, Bratříků 851, 580 02 Havlíčkův Brod, tel.: 569421182, 569423620, fax: 569428813, : 60126817


© oahshb.cz - VB 2004-2011 | Tento web jede na phpRS | Apache 2.2.17 | PHP 5.3.6 | MySQL 5.1.56 |