Další barmanský kurz je za námi a svět je
bohatší o 18 barmanů ...

Zobrazeno: 3784

Každý, kdo využil této příležitosti, do toho šel s velkým očekáváním, ale také s velkou neznámou. Učebnu stolničení jsme na týden proměnili v bar a začali se seznamovat s programem na nadcházející dny. S velkým nadšením i obavami jsme se postupně seznamovali s novými, zajímavými a lahodnými recepturami drinků, které nás lákaly svou barvou, vůní i chutí, některé koktejly nás mohly tím samým ale také odradit.
 
 
 
 
Celý týden s panem Tretterem byl velice zajímavý a plný zábavy, strachovali jsme se při míchání koktejlů, ale zároveň se těšili z našich výrobků. Ani jsme se nenadáli a byl tu pátek, den největších obav. Když jsme se ráno všichni sešli v učebně stolničení byli jsme nervózní z následujícího testu a rovněž praktické zkoušky. Test  měl 100 otázek a nebylo vůbec snadné ho během krátkého časového limitu vyplnit. My jsme to však zvládli a pustili se do praktické zkoušky. Každému byl zadán drink a naším úkolem jej bylo namíchat. Ani toto nám nečinilo značné problémy a všichni jsme barmanský kurz úspěšně absolvovali.
 
 

 
 
Nakonec nám pan Tretter rozdal certifikáty a společně jsme se na památku vyfotografovali. Potom už nás čekal jen jediný úkol - pochlubit se naším velkým úspěchem doma rodičům.
 

 
Kateřina Vosyková, Michaela Nováková ze třídy K2.
 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita