Ekonomický tým II 2013

Zobrazeno: 4023

Dne 20. března 2013 se uskutečnila tradiční soutěž pro studenty obchodních akademií Ekonomický tým. Založila ji OA Hodonín ve spolupráci s B. I. B. S. Brno. Letos soutěž pokračovala na OA Heroldovy sady v Praze pod názvem Ekonomický tým II, organizátory jsou rada Asociace obchodních akademií a OA Heroldovy sady ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou a sponzory.

Naši školu reprezentoval tým ze třídy A4.A ve složení Vít Švec, Michaela Hanousková a Martin Toula. Do finále se kvalifikoval úspěšným zpracováním projektové práce na téma "Kam se v dnešní době vyplatí investovat".

Do Prahy se sjelo 25 nejlepších týmů z obchodních akademií celé ČR, aby změřily své síly. Studenty čekal náročný test z oblasti ekonomiky, účetnictví, práva a informačních technologií a nakonec ústní prezentace vylosovaného tématu. Výkony zástupců jednotlivých škol byly opravdu velmi vyrovnané.
I když náš tým neobsadil medailové pozice, odvezl si jistě cenné zkušenosti a zážitky, které zúročí při dalším ekonomicky zaměřeném studiu na vysoké škole.

Úplnou fotogalerii lze nalézt na stránkách www.heroldovysady.cz/index.php

Za předmětovou komisi ekonomických předmětů
Ing. Kateřina Křivská


 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev