GASTRO HRADEC Vitana Cup 2016

Zobrazeno: 3625

                                          


Ve čtvrtek 14. dubna 2016 se Hradec Králové již po 21. proměnil na metropoli plnou vůní, chutí a dobrot. Všichni, kdo rádi jí, vaří, milují umění, soutěžení i harmonii ducha měli možnost tuto mimořádnou akci navštívit.

V letošním ročníku soutěže reprezentovalo Obchodní akademii a Hotelovou školu Havlíčkův Brod trio děvčat. Martina Koumarová a Michaela Knettigová ze třídy H2. a Zuzana Čechová ze třídy K3.

Martina a Zuzana soutěžily ve dvou kategoriích. První z kategorií „Z“, které se děvčata zúčastnila, byla předem vyřezaná kompozice nebo výrobek ze zeleniny a ovoce s volnou tematikou. Zde se Zuzana umístila v pásmu bronzovém a Martina v pásmu diplomů.


Obě děvčata se navíc také zapojila do soutěže Live Carving - vyřezávání na čas. Zadání znělo: během tří hodin vyřezat ze surovin kompozici nebo výrobek na téma „Dětská párty"

.

Martina Koumarová se umístila v pořadí zaručující stříbrnou medaili a Zuzana Knettigová medaili bronzovou. Podrobné výsledky jsou k dispozici na níže uvedeném webovém odkazu.

V kategorii Start Carving soutěžila poprvé Michaela Knettigová. Jejím úkolem bylo vyřezat předem jeden cukrový meloun a pět jablek. Ani Míša se nenechala zahanbit a za svoji kompozici získala bronzovou medaili.


Děvčatům moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy a do dalších soutěží přejeme hodně štěstí.

Mgr. Hana Pertlová, učitelka odborných gastronomických předmětů

 

 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev