Hodnocení výuky francouzské lektorky
Marine Saettel očima našich žáků

Zobrazeno: 7843

  • Skupina FRJ 2. ročník

Každý čtvrtek nám sympatická Francouzka Marine pomáhá zvládat zapeklitosti francouzského jazyka. Díky ní je výuka mnohem zajímavější. Obohacuje naši slovní zásobu, zlepšuje naši výslovnost a zpestřuje hodiny hrami. Díky tomu, že neumí česky, nás vlastně nutí mluvit a přemýšlet pouze ve francouzštině. Většinou jí dobře rozumíme, a když ne, dokáže nám každé slovíčko dobře vysvětlit pomocí gest a posunků. Velice zajímavá byla také prezentace o jejím pobytu v Africe. Hodiny s Marine jsou příjemným zpestřením všedních školních dnů a výbornou zkušeností do budoucnosti. Skupina FRJ 2. ročník.

  • Třída A4.B

Ve třetím a čtvrtém ročníku jsme hodiny francouzštiny strávili se dvěma výbornými lektorkami. V ročníku třetím s Clémence, kterou jsme si oblíbili a která nás hodně naučila. Proto jsme byli plni očekávání, kdo nový nás bude každý čtvrtek zdokonalovat v jazyce francouzském ve 4. ročníku. Před naší první společnou hodinou jsme seděli mlčky ve třídě a hlavou se nám honily všelijaké myšlenky. Nervozita se stupňovala a najednou přišel ten očekávaný okamžik a poznali jsme naši novou lektorku Marine. Po mnoha společně strávených hodinách můžeme a musíme Marine všichni moc poděkovat. Obohatila a prohloubila naše znalosti. Byla to pro nás velká a užitečná zkušenost, která se nám do budoucna velmi hodí. 

 

  • Třída E4.

Tento školní rok 2011/12 nás opět poctila svou návštěvou francouzská lektorka. Tentokrát se jednalo o velmi milou sympatickou Francouzku Marine, která u nás vyučovala každý čtvrtek. Obohacovala naši výuku zajímavostmi z Francie, pomáhala všem s francouzskou výslovností a především měnila obyčejnou výuku v kouzelné hodiny. Její přítomnost byla pro nás obrovským přínosem, za který jí můžeme jen poděkovat. 

 

  • Třída H4.

Rok 2011/2012 nám opět zpříjemnila výuku francouzštiny návštěva z Francie. Letos se jednalo o příjemnou a milou lektorku Marine. Ochotně nás zapojovala do výuky, představovala nám známé osobnosti, památky a zajímavosti Francie. Do výuky přispěla také svým příběhem z doby, kdy žila v africkém Gabonu a kde vyučovala dívky. Obdivovali jsme její odvahu odjet ze své rodné země a vyučovat francouzštinu v cizích zemích. Jsme velice rádi, že jsme Marine poznali. Chtěli bychom jí poděkovat za hodiny s ní strávené a popřát jí hodně štěstí do života. 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Maturita

       
 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev