Stravování ve škole

Zobrazeno: 228121

Jídelníček, objednávky a odhlášky:


www.strava.cz
 


Stravování:

Ke kompletnímu zajištění stravovacích služeb využívá škola 2 školní kuchyně (Bratříků, Kyjovská) a 2 školní jídelny (Bratříků, Kyjovská). Na těchto pracovištích probíhá odborný výcvik žáků oborů vzdělání s výučním listem "Kuchař-číšník". Díky změnám v organizaci přípravy jídel se podařilo zvýšit počet připravovaných druhů jídel v době oběda až na tři. V jídelně Bratříků jsou strávníci v době oběda trvale obsluhováni žáky 1. a 2. ročníku oboru kuchař-číšník, v jídelně Kyjovská probíhá obsluha zatím nepravidelně.

Kvalita jídel i kultura stravování je díky vysoké profesionalitě zaměstnankyň kuchyní, včlenění odborného výcviku žáků do stravovacích služeb i estetickému prostředí obou jídelen na velmi dobré úrovni. Vzhledem k zaměření školy, mj. na gastronomické obory, bude úroveň stravovacích služeb i nadále jednou z priorit školy.

Informace o možnosti stravování v některé z našich jídelen všem zájemcům ochotně poskytne vedoucí školní jídelny Dana Čechová - tel. 731 573 185; e-mail cechova@oahshb.cz

Aktuální ceny jídel - platnost od 1. března 2018:

  Pro žáky školy Pro cizí strávníky
Snídaně 19,- 42,-
Oběd 27,- 65,-
Večeře 24,- 54,-

Obědem se rozumí polévka, hlavní jídlo, nápoj, příp. dezert. Cena za celodenní stravování pro žáky ubytované na domově mládeže činí 70,-Kč. Pokud žák nebo zaměstnanec odebere stravu v den, kdy nemá nárok na sníženou cenu, musí uhradit celkové náklady spojené s výrobou - viz níže uvedený dokument. V případě zájmu žáků o druhou večeři bude tato cena zvýšena o 7,-Kč. Ceny zde uvedené jsou v Kč včetně DPH.

  • Oznámení k cenám stravování od 1. 3. 2018   (.pdf 145 kB)

    Zobrazit | Stáhnout


Aktualizováno 28. února 2018

Ing. Jana Dubnová
zástupkyně ředitele pro ekonomiku a provoz

Pro zaměstnance

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita