Jubilejní ročník soutěže „O pohár Blanických rytířů“
ve Vlašimi

Zobrazeno: 3056

V X. ročníku soutěže „O pohár Blanických rytířů“, který se konal 13. října 2016, jsme měli zatím největší zastoupení soutěžících. Reprezentovali nás až na jednu výjimku vesměs žáci třídy C3.K.

V kategorii TEPLÁ KUCHYNĚ, kde bylo letos tématem telecí maso, jsme měli hned 2 zástupce: Miloslav Bárta soutěžil s "Filírovnou telecí svíčkovou" a Lukáš Kocman připravil "Telecí svíčkovou na ovocném lůžku".

 V cukrářské soutěži si Michaela Šulistová a Tereza Sauerová (třída C2.K) připravily nápaditou kompozici dortu, které daly název „Podzim čaruje“.

V kategorii SLAVNOSTNÍ TABULE nás reprezentovala komornější, ale velmi nápaditá, tabule s názvem „Zimní slunovrat“, jejímiž autorkami byla Kateřina Fišerová a Lenka Láterová.

 

Porota složená především z odborníků, kteří působí v praxi, kladla stejně jako v minulých letech při svém hodnocení důraz na prezentaci každého výrobku a odborné znalosti soutěžících. Ve všech soutěžních kategoriích byla velká konkurence, ve které jsme se však neztratili.


  

Nejvýznamnějším úspěchem je umístění Lukáše Kocmana ve zlatém pásmu a získání bronzové medaile, ale také umístění děvčat cukrářek ve stříbrném pásmu. Ostatní soutěžící se umístili v bronzovém pásmu.

Pro všechny zúčastněné bylo soutěžní klání určitě dobrou zkušeností a doufáme, že se jim stane impulsem do další práce na své profesní přípravě.
Kompletní fotodokumentace z X. ročníku soutěže "O pohár Blanických rytířů" je k dispozici na stránkách SOU a SOŠ Vlašim - zde k nahlédnutí.

Ing. Jana Dubnová
Mgr. Věra Sobotová
Miriam Neubauerová

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev