Krajská kola už bez naší účasti

Zobrazeno: 4735

V tomto týdnu byly zveřejněny oficiální výsledky okresních kol dvou celostátních soutěží "Finanční gramotnost" a "Sapere - vědět jak žít".  Shodou okolností skončili oba naši zástupci v těchto soutěžích na sice pěkném, avšak nepostupovém, 3. místě. Do krajského kola postupuje totiž pouze vítěz okresního kola.

V soutěži Finanční gramotnost reprezentovalo naši školu družstvo ve složení Barbora Vladyková, Radek Tišl a Lenka Pavlovičová. Se ziskem 16 bodů z 20 možných a časem 692 sekund skončilo na 3. místě. Zvítězilo Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou před VOŠ a OA Chotěboř. Podrobnější informace a kompletní výsledky ze všech krajů najdete na adrese: icofet.cz/html/vysledky_2013/FG/fgsoutez2/index.html.

V soutěži Sapere - vědět jak žít skončil náš tým ve složení Tereza Klofáčová, Stela Svárovská a Jana Juřenová rovněž na 3. místě. Děvčata získala 12 bodů z 15 možných ve velmi dobrém čase 196 sekund. Zvítězila SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod před Gymnáziem Chotěboř.  Kompletní výsledky z jednotlivých okresů i krajů lze najít na adrese: icofet.cz/html/vysledky_2013/SAPERE/saperesoutez3/index.html.

 

 

Všichni soutěžící obdrží diplom za 3. místo v okresním kole a určitě zasluhují i pochvalu za snahu dobře reprezentovat naši školu.

V Havlíčkově Brodě dne 15. 2. 2013

Mgr. Karel Sedlák
koordinátor soutěží

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev