Lyžařský kurz tříd A1.S a E1.A

Zobrazeno: 1574

Zpráva žáků z lyžařského výcvikového zájezdu v Čenkovicích:

V neděli 11. 3. ve 12 hodin jsme se všichni sešli před školou. Všichni netrpělivě čekali na autobus a nakládaní našich zavazadel. Cesta nám příjemně utekla s hudbou a všemi kamarády. Jakmile jsme dojeli na místo, vše jsme zase vybalili a rozebrali si své pokoje. Ti z nás, co jeli na hory poprvé, šli na svah ještě po příjezdu, ostatní vyčkali na večeři. Po večeři jsme měli volnou zábavu až do večerky.

Druhý den začal budíčkem, kontrolou pokojů a hlavně snídaní! Po snídani natěšení na svah jsme se šli strojit. Nejprve učitelé zjistili, jak dobří lyžaři jsme, a poté už nás pustili i na obtížnější sjezdovky. Nováčci tam byli za pár dní s námi. Nikdo se na kurzu nezranil a všichni jsme prozkoumali všechny skokánky a cesty na sjezdovce. Také ski bufety. Nejvíce času jsme trávili na svahu, ale nesmíme zapomenout na společné večery plné her, zábavy, sportu a také diskotéky. Všichni jsme se moc bavili a pátek 16. 3. přišel opravdu rychle. Společná atmosféra, kterou jsme si všichni vytvořili, je nezapomenutelná, a proto není divu, že se nikomu nechtělo domů.

Naši učitelé - Mgr. Marie Drápelová, Ing. Bohuslav Musil, Mgr. Miroslav Ježek a Josef Fiala - nám zajistili skvělý pobyt v Čenkovicích na chatě Vigona. Tímto bychom jim chtěli poděkovat.

Třída A1.S. a E1.A.

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita