Monin and Coca – Cola working flair 2018

Zobrazeno: 866

 

Dne 21. 3. 2018 se uskutečnil na naší škole první ročník flairové soutěže Monin and Coca-Cola working flair. Na soutěž dorazilo šest barmanů z celé České republiky, jako sedmá se zúčastnila naše barmanka Michaela Knettigová ze 4. ročníku oboru Hotelnictví.

Při vystoupeních se bylo opravdu na co dívat. Barmani předváděli až akrobatické kousky hodné freestylové soutěže. Do svých vystoupení zapojili spoustu originality a showmanství, čímž velmi zaujali publikum.

Na celou soutěž dohlížela dvojice profesionálních barmanů, kteří zastávali i funkci komisařů – Ondřej CempírekVáclav Abraham.  Během hodnocení chuti nápojů si k sobě přizvali vrchní učitelku odborného výcviku Naďu Žáčkovou, která se tohoto úkolu ujala velmi svědomitě. Před vyhodnocením celkových výsledků soutěže předvedl Václav Abraham své exhibiční vystoupení, které bylo velikou motivací do budoucna pro všechny soutěžící i přihlížející.

Po této show následovalo slavnostní vyhlášení a předávání cen. Konečné pořadí na stupních vítězů bylo následující:

Pořadí Jméno a příjmení Škola Počet bodů
1. Dominik Buchta HŠ Světlá Velké Meziříčí 547
2. Vojtěch Žíla SOŠ Fortíka 476
3. Nikola Halová SOŠ Fortíka 445

 

Všichni účinkující včetně přihlížejícího publika se shodli, že na soutěži panovala opravdu skvělá atmosféra. Velké poděkování patří našim sponzorům – společnosti Zanzibar, která distribuuje sirupy Monin, a firmě Coca-Cola, která do soutěže věnovala jak suroviny, tak i hodnotné ceny.

Myslíme si, že první ročník této soutěže se opravdu vydařil a pevně doufáme, že nezůstane jen u tohoto jediného. Poděkování patří všem, kteří se soutěže zúčastnili, dále celému organizačnímu týmu z řad studentů a samozřejmě velké díky a obdiv patří naší Míše Knettigové, která měla na přípravu velmi málo času, a přesto se rozhodla naši školu reprezentovat. Děkujeme!

Dalších 60 fotografií je k dispozici k nahlédnutí ve fotogalerii s názvem Barmanská soutěž 2018

Leoš Kubeš a Michaela Staníčková

Fotografie: Ing. Zdeněk Janča

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita