Nela Pálková vaří v pořadu Kluci v akci

Zobrazeno: 654

Žáci gastronomických oborů Obchodní akademie a Hotelové školy Havlíčkův Brod využívají při výuce 3. rokem elektronický program Kulinářské umění. Vrcholem vzdělávání podle tohoto Kulinářského umění se stala Letní akademie Kulinářského umění, která byla určena úspěšným absolventům gastronomických škol.Vzdělávací akademie a prestižní soutěž Young Chef 2018 byla pro mladé talentované kuchaře velkou příležitostí setkat se s významnými představiteli české gastronomie, učit se a nastartovat svoji profesní kariéru.

Letní akademie probíhala v Praze v červenci a srpnu 2018. Ve čtyřech týdnech se jí účastnilo 32 motivovaných absolventů gastronomických oborů z celé republiky, v pátém týdnu se vzdělávali a soutěžili učitelé gastronomických předmětů. Naši školu reprezentovalo 5 žáků, z nichž nejlépe si vedli  – Nela Pálková (absolventka nástavbového studia Gastronomie), Lukáš Martinek a Ondřej Prchal (absolventi oboru vzdělání Kuchař – číšník), kteří jako jediní reprezentanti Kraje Vysočina postoupili do finálového týdne.

Nela Pálková a Ondřej Prchal byli ve finálovém týdnu součástí týmu č. 1, který nakonec celkově zvítězil, což byl pro oba obrovský úspěch. Bližší informace v článku Letní akademie Kulinářského umění – soutěž Young Chef 2018

Navíc Nela jako nejlepší kuchařka prvního týdne Letní akademie KU vařila za odměnu s Ondrou Slaninou v pořadu Kluci v akci - viz následující odkaz.

  • Nela Pálková a Kluci v akci - premiéra 8.9.2018

    Zobrazit

V Havlíčkově dne 12. 9. 2018

Mgr. Karel Sedlák
zástupce ředitele

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev