Poděkování od hejtmana Kraje Vysočiny

Zobrazeno: 3877

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod ve spolupráci s hotelovými školami z Velkého Meziříčí a Třebíče se podílela na úspěšné prezentaci Kraje Vysočina u příležitosti oslav říjnového státního svátku České republiky na velvyslanectví ČR v Paříži. Současně také zajišťovala přípravu a realizaci vernisáže výstavy obrazů pana Emanuela Ranného v Českém centru v Paříži.

Naši školu reprezentovali učitelé odborných gastronomických předmětů - Mgr. Hana Pertlová a Mgr. Miroslava Klimešová a 3 studenti - Martin Kunst ze 4. ročníku oboru Hotelnictví, Jakub Flégr z 1. ročníku nástavbového oboru Gastronomie a Jan Doležal ze 3. ročníku oboru Kuchař – číšník. Všichni bez rozdílu si vedli naprosto skvěle, odvedli pořádný kus práce a zasloužili se o vysoké hodnocení celé akce a opravdu výbornou propagaci školy.

Však jim také přímo na místě vyslovily obrovské poděkování velvyslankyně České republiky ve Francii Dr. Marie Chatardová i radní Kraje Vysočiny Dr. Marie Kružíková.

Velikánskou pochvalu, poděkování za vzornou reprezentaci školy a drobné dárky obdrželi také od ředitele školy Mgr. Jiřího Formana

V minulých dnech poslal všem účastníkům úspěšné akce děkovný osobní dopis také hejtman Kraje Vysočiny MUDr. Jiří Běhounek.  

 

Náhled dopisu:

 

V Havlíčkově Brodě dne 14. listopadu 2014

Mgr. Karel Sedlák
zástupce ředitele

 

 

 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev