Praxe v Tunisku

Zobrazeno: 3642

 

Hotel Club El Bousten, Hammamet


Jak se říká, čekat se vyplatí, jelikož nám přišla nabídka na 6 týdenní praxi do Tuniska na poslední chvíli. My jsme měli okamžitě jasno, kam chceme, a přes drobné potíže jsme 11 června odletěli do tuniského města Enfidhy. Odtud jsme jeli přibližně 40 km do města Hammamet, kde byl cíl naší cesty… Hotel Club El Bousten.

Ihned po příjezdu jsme byli ubytováni vcelku pěkných bungalovech, které byly naším domovem po celých 6 týdnů. Naše práce byla rozdělena vždy po dvou týdnech. Dva týdny jsme pracovali v baru, v restauraci a v kuchyni. Ze začátku komunikace mezi námi a pracovníky hotelu poněkud kulhala, ale postupem času jsme se spřátelili a práce byla hned o něco lepší.

Ve volných dnech jsme se opalovali na překrásné pláži, nebo jsme cestovali za nákupními možnostmi do Yasminu (cca. 5 km od hotelu). Všechnu práci, která nám byla přidělena, jsme zvládli, i když občas s drobnými problémy, jelikož místní obyvatelé, kteří přicestovali do hotelu, se nechovali příliš kultivovaně.

Během pobytu v Tunisku se posílilo kamarádství mezi námi a přivezli jsme si krásné vzpomínky, zkušenosti, opálení, suvenýry na památku, ale navázali jsme také nová přátelství s místními lidmi a poznali jsme jejich kulturu. Praxe se nám líbila a věříme, že budeme mít možnost se do této země ještě někdy podívat.

Žáci třídy H3.

 

 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev