S Vysočinou do Evropy

Zobrazeno: 557


Zajímáš se o dění v Kraji Vysočina a rád/a brouzdáš na internetu? Pak neváhej a přihlas se do 11. ročníku soutěže S Vysočinou do Evropy. Můžeš vyhrát dvoutýdenní kurz anglického jazyka a hodnotné věcné ceny. Jak na to?

Zaregistruj se prostřednictvím webových stránek www.ourregion.cz do 21. října 2019, probojuj se do finále a vyhraj!

Soutěž S Vysočinou do Evropy je vědomostní soutěž zaměřená na geografii, historii, umění a významné osobnosti či události, které jsou spjaté s Krajem Vysočina.

Průběžná část soutěže je realizovaná prostřednictvím webových stránek www.ourregion.cz a zahrnuje pět kol. Úkolem soutěžících je správně a v co možná nejkratším čase odpovědět na otázky týkající se místopisu Kraje Vysočina. Třicet nejúspěšnějších soutěžících postoupí do finále, které je rozděleno na dvě kola. V prvním finálovém kole odpovídají finalisté na dvacet testových otázek týkajících se Kraje Vysočina a v druhém finálovém kole vystoupí deset nejlepších finalistů se svými originálně zpracovanými prezentacemi na téma „Filmový průmysl a Vysočina“. Nejen testové otázky, ale také prezentace finalistů včetně jejich vystoupení budou v anglickém jazyce. Trojice nejúspěšnějších soutěžících vyhraje dvoutýdenní kurz anglického jazyka, na který vítězové odcestují během letních prázdnin 2020.

Koordinátorem a kontaktní osobou soutěže v Obchodní akademii a Hotelové škole Havlíčkův Brod je Ing. Marie Mrázová, na kterou se můžete obracet s případnými dotazy. Podrobné informace o soutěži najdete na stránkách soutěže. 

 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Maturita

       
 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev