Soutěž "S Vysočinou bezpečně na Internetu"

Zobrazeno: 3969

Pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, pořádá pod záštitou hejtmana MUDr. Jiřího Běhounka soutěž pro žáky základních a středních škol v Kraji Vysočina. Jedná se o znalostní soutěž týkající se problematiky elektronické bezpečnosti a užívání informačních a komunikačních technologií. 

V termínu od 9. září do 13. října 2013 se mohou studenti sami registrovat na stránkách soutěže  www.kr-vysocina.cz/bezpecnenanetu. Od 14. října 2013 budou poté následovat 3 soutěžní kola průběžné části. Každé kolo zahrnuje 5 soutěžních otázek a studenti mají na výběr ze tří možných odpovědí, přičemž pouze jediná je správná. Rozhodující pro stanovení konečného pořadí bude kromě bodového zisku za správné odpovědi i dosažený čas, který soutěžící potřeboval na zodpovězení všech otázek. Pět nejúspěšnějších studentů z každé kategorie postoupí do finále, které se uskuteční 11. února 2014 v Kongresovém sále KÚ v Jihlavě.  Soutěžící zde představí svoji závěrečnou projektovou práci na téma "Elektronická bezpečnost".

Soutěžit se bude o velice hodnotné ceny, studenti mohou vyhrát Xbox Kinect, tablety, chytré telefony, antivirové programy, trika, apod. Více informací naleznete v příloze.


V Havlíčkově Brodě dne 11. 9. 2013

Mgr. Karel Sedlák
zástupce ředitele

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev