Výlet do Českého ráje

Zobrazeno: 4097

Ve dnech 25. a 26. června jsme se my, žáci třídy E1. společně se žáky třídy A1., zúčastnili dvoudenního výletu do jádra Českého ráje. Naším doprovodem se stala paní učitelka Ivana Holubová a pan učitel Milan Rokos.


Už v 8 hodin jsme natěšeně naskákali do autobusu a vydali se na cestu. Jeli jsme téměř 2 hodiny a naším cílem se stal chatový kemp v obci Jinolice. Po příjezdu jsme se ubytovali v chatkách a prohléhli si náš dnešní domov.

Počasí nám přálo a tak jsme se asi o hodinu déle vydali na procházku po Prachovských skalách, vzdálených asi kilometr. Ve skalách nás překvapily obtížné stezky, ale i uzoučké průchody mezi obrovskými přírodními úkazy. Pozoruhodné byly také nádherné výhledy z vrcholů skal.

Po zdolání dlouhé túry jsme vrátili do kempu a zalehli na chvíli do chatek. Na večeři jsme se sešli v hospůdce U Draka a každý si snědl to, co si předem objednal. Po vydatné večeři následoval volný čas, který jsme strávili povídáním, a někteří otužilci se dokonce vykoupali v rybníce s nádhernou písečnou pláží.

Vyčerpaní jsme večer zapadli do chatek a probudil nás až zpěv ptáků. Po snídani si někteří z nás šli zahrát paintball a zbytek počkal v kempu. Po této ranní rozcvičce jsme opět naskákali do autobusu a vydali se na cestu domů.

Výlet jsme si všichni užili a už se moc těšíme na další společnou akci, která se jistě také vydaří.
 

Věra Novotná, třída E1.

 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Nová maturita

 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev