Výsledky soutěže "Rozumíte penězům?"

Zobrazeno: 181

Ve středu 27. listopadu 2019 se u nás na Obchodní akademii a Hotelové škole Havlíčkův Brod sešlo 14 tříčlenných týmů žáků základních škol z okolí. V průběhu dopoledne žáci 8. a 9. tříd prokazovali své znalosti a dovednosti, ale také to, jak umí spolupracovat, komunikovat a jak si umí rozvrhnout práci v čase.

Některé týmy nejdříve společně vyřešily test 40 „záludných otázek“ a další soutěž začaly tvorbou prezentace na zadané téma. Zvlášť v této části byla porota spokojená s výbornými nápady, kreativitou a pohotovostí žáků. Všechny týmy byly výborné, překvapily nápaditým a originálním řešením zadaného problému. Vybrat z nich ten nejlepší bylo opravdu těžké.


Tato skutečnost je patrná i z přiložené výsledkové listiny, kde rozdíly mezi jednotlivými družstvy jsou minimální. První tři družstva předvedla nejlepší prezentaci, při které se hodnotilo i zapojení všech členů týmu, a proto vyhrála.

Chtěla bych poděkovat zejména učitelkám základních škol V Sadech Havlíčkův Brod, Konečná Havlíčkův Brod, Habry, Lipnice nad Sázavou, Ždírec nad Doubravou a Chotěboř Smetanova, že přijaly pozvání na tuto soutěž a dokázaly namotivovat žáky k tak perfektním výkonům. Všichni si zaslouží pochvalu bez ohledu na umístění. Doufám, že se žákům i pedagogickému doprovodu na naší škole líbilo.

Závěrem bych ještě ráda poděkovala svým kolegům, kteří se aktivně zapojili do příprav a průběhu soutěže, a třídě E2.A za pomoc.

Ing. Lenka Janovská
organizátorka soutěže

 

O škole

Studium

Projekty

Zřizovatel:  

Maturita

       
 
     
Francouzsky

Nabízíme vzdělání,
které jde s dobou...

chev