Ubytovna Kyjovská 3187


Jestli máte cestu do Havlíčkova Brodu a sháníte ubytování, neváhejte využít služeb naší školní ubytovny, která je součástí našeho rozsáhlého moderního areálu.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte

Radek Příhoda

vedoucí doplňkové činnosti

ubytovna@oahshb.cz
736 545 879

Adresa a ceník

Kde nás najdete

Ubytovna Kyjovská 3187 (Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod)
Kyjovská 3187
580 02 Havlíčkův Brod

Ceník

Jsme plátci DPH a uvedené ceny jsou včetně 10,- Kč poplatku MěÚ Havlíčkův Brod a 10% DPH.

  • Ubytování ve společném jedno až třílůžkovém pokoji 
    1 noc ……………............….. 300,- Kč /os./noc
  • Dlouhodobé ubytování je řešeno smluvně za snížené ceny.

Další důležité informace

V rámci své působnosti celoročně poskytuje především střednědobé až dlouhodobé levné ubytování pro jednotlivce, skupiny i firmy, ale také místnosti a prostory pro pořádání nejrůznějších školení, seminářů a kurzů.

Je vhodná a často využívaná jak pro zimní, tak i letní rekreaci dětí, dospělých i rodin s dětmi. V zimním období je možno provozovat zimní turistiku a zimní sporty – nabízí se možnost využití místního krytého zimního stadiónu a lyžařského vleku v nedaleké Vysoké u Havlíčkova Brodu nebo trošku vzdálenějších vleků na Kadlečáku, Šacberku, Čeřínku či Harusáku. Pro vyznavače běžek jsou připraveny upravené běžkařské tratě v okolí Havlíčkova Brodu nebo ve známém Skiareálu u Nového Města na Moravě. Pro zpestření pobytu lze využít i krytý plavecký bazén přímo v Havl. Brodě.

V létě je v blízkém okolí k dispozici venkovní koupaliště, bazén, přehrada a četná sportovní hřiště na tenis, košíkovou, nohejbal, plážový volejbal aj. Nabízí se rovněž výlety po vyznačených turistických stezkách spojené s návštěvou zámků, hradů, galerií, muzeí, skanzenu a dalších – podrobněji na webu městského informačního centra.