Proč jít právě k nám


Už víš, proč jít k nám? Třeba proto, že budeš mít vždy dostatek kvalitního vybavení, absolvuješ praxi, kde se toho hodně naučíš, a dokonce si vyzkoušíš založit vlastní firmu. Budeme se ti věnovat, podporovat tě a podáme ti pomocnou ruku, kdykoli to bude potřeba.


Zjisti, proč studovat u nás

Podívej se na film


Chceš si udělat rychlý obrázek o naší škole? Nemáš náladu na časově náročnější virtuální prohlídku školy? V tom případě se mrkni na náš 4minutový film "Ze života školy". Získáš tak rychlý, dynamický a hodně názorný přehled o všech našich oborech, o interiéru a vybavení školy, o svých spolužácích. 


 ZE ŽIVOTA ŠKOLY 

Přijď strávit den s námi


Přemýšlíš o studiu u nás? Přijď s námi strávit jeden den a uvidíš, že už nebudeš chtít odejít. Připravili jsme si pro tebe celou řadu zážitků, které ze zdánlivě obyčejného dne udělají výjimečný. Zjisti, kdy je nejbližší termín a namiř si to rovnou k nám.


Přijď na den otevřených dveří

Kdopak tě bude učit


Náš učitelský sbor si doopravdy oblíbíš, a můžeš se spolehnout, že si brzy získá tvoji důvěru. Naučí tě všechno možné, dostanou z tebe to nejlepší a postaví se za tebe kdykoli budeš potřebovat oporu a pomoc. Že je chceš poznat už teď? Tak do toho!


Poznej své budoucí učitele