Mezinárodní jazykové certifikáty

Mezinárodní certifikáty LCCI

Získej mezinárodně uznávanou zkoušku z obchodní angličtiny a němčiny a získej tak certifikát LCCI, který je uznáván zaměstnavateli, profesními sdruženími a univerzitami na celém světě. Díky naší spolupráci s Mezinárodním centrem pro vzdělávání cizích jazyků (Education Development International) Londýnské komory obchodu a průmyslu můžeš získat certifikát u nás.

 
 

Co je LCCI certifikát?


LCCI jsou mezinárodně uznávané zkoušky z obchodní angličtiny a němčiny, který je uznáván zaměstnavateli, profesními sdruženími a univerzitami na celém světě. Absolventi se díky němu mohou lépe uplatnit jak u nás, tak i v nových podmínkách pracovního trhu Evropské unie, ale i dalších neevropských zemí.

English for Business a German for Business jsou zkoušky rámci LCCI, které zaměstnavatelé často používají jako standard při přijímacím řízení. Univerzity často požadují dosažení úrovně 3 u této zkoušky jako splnění svých požadavků na znalost anglického jazyka.

 
 

*****

 

 

Aktuálně běžící kurzy

 

Zkoušky LCCI 2015

17 studentů a studentek 4. ročníku studijních oborů OA, EL a HOT složilo velmi úspěšně písemné zkoušky z obchodní angličtiny (10)...

Zkoušky LCCI 2014

13 studentů a studentek 4. ročníku studijních oborů OA, EL a HOT složilo velmi úspěšně písemné zkoušky z obchodní angličtiny (9) a němčiny...