Konzultační hodiny učitelů

Potřebuješ probrat něco s některým učitelem? Zeptat se na probíranou látku, zkoušky, nebo cokoli jiného? Podívej se, kdy má tvůj učitel konzultace.

Konzultační hodiny učitelů mohou využít k získání informací i tvoji rodiče.

 
 

 

Jméno učitele

1. termín

2. termín

Adam Václav, Mgr.

Pondělí 12:00 – 12:45

Úterý 12:55 – 13:40

Adamová Martina, Mgr.

Středa 12:55 – 13:40

Pátek 10:10 – 10:55

Čapková Božena, Mgr.

Pondělí 10:10 – 10:55

Úterý 12:55 – 13:40

Čapková Lucie, Ing.

Středa 13:45 – 14:30

Pátek 12:00 – 12:45

Dolejšová Andrea, Mgr.

Pondělí 13:45 – 14:30

Středa 8:15 – 9:00

Doležalová Lucie, Mgr.

Pondělí 12:55 – 13:40

---

Drápelová Marie, Mgr.

Pondělí 9:10 – 9:55

Středa 13:45 – 14:30

Drinka Marian, Ing.

Pondělí 10:10 – 10:55

Středa 13:45 – 14:30

Fiala Josef

Pondělí 12:55 – 13:40

Pátek 10:10 – 10:55

Fialová Magda, Mgr.

Pondělí 9:10 – 9:55

Čtvrtek 13:45 – 14:30

Forman Jiří, Mgr.

Úterý 13:45 – 14:30

Čtvrtek 13:45 – 14:30

Havlová Zlata, Mgr.

Pondělí 7:25 – 8:10

S: Pondělí 10:10 – 10:55

L: Pondělí 9:10 - 9:55

Hladík Josef, PaedDr.

S: Pondělí 7:25 – 8:10

L: Úterý 7:25 - 8:10

Holubová Ivana, RNDr.

Pondělí 7:25 – 8:10

Středa 12:00 – 12:45

Horáková Lucie, Mgr.

Středa 12:55 – 13:40

Pátek 8:15 – 9:00

Janča Zdeněk, Ing.

Pondělí 12:55 – 13:40

Čtvrtek 12:00 – 12:45

Janovská Lenka, Ing.

Úterý 13:45 – 14:30

Čtvrtek 10:10 – 10:55

Ježek Miroslav, Mgr.

Pondělí 10:10 – 10:55

S: Čtvrtek 12:00 - 12:45

L: Čtvrtek 12:55 - 13:40

Klímová Květa, Mgr.

Pondělí 13:45 – 14:30

Středa 12:55 – 13:40

Klubalová Jitka, Mgr.

Pondělí 9:10 – 9:55

Pondělí 14:35 – 15:20

Koumarová Marie, Ing.

Středa 10:10 – 10:55

Čtvrtek 13:45 – 14:30

Krajhanzlová Vlad., Mgr.

Úterý 10:10 – 10:55

Čtvrtek 13:45 - 14:30

Křivská Kateřina, Ing.

Pondělí 13:45 – 14:30

Středa 10:10 – 10:55

Kvačková Jaromíra, PhDr.

Pondělí 12:00 – 12:45

Středa 9:10 – 9:55

Kuncová Eliška, Bc.

Úterý 11:05 – 11:50

Čtvrtek 13:45 – 14:30

Lajnerová Jana, Ing.

Čtvrtek 12:55 – 13:40

--

Lupačová Miroslava, Mgr.

Pondělí 11:05 – 11:50

Čtvrtek 12:00 – 12:45

Merclová Hana, Ing.

Pondělí 13:45 – 14:30

Úterý 9:10 - 9:55

Mrázová Marie, Ing.

Středa 7:20 – 8:05

Čtvrtek 14:35 – 15:20

Musil Bohuslav, Ing.

Pondělí 13:45 – 14:30

Čtvrtek 14:35 - 15:20

Myslivec Jan, Ing.

Úterý 14:00 - 15:00

Čtvrtek 11:05 -11:50

Pertlová Hana, Mgr., Ing.

Středa 12:55 - 13:40

Čtvrtek 8:15 - 9:00

Rokos Milan, Ing.

Pondělí 13:45 - 14:30

Středa 11:05 - 11:50

Rosenkranzová Pavlína, Mgr.

Pondělí 11:05 – 11:50

Středa 13:45 - 14:30

Salazar Henry Daniel Flores, Mgr.

Pondělí 13:45 – 14:30

---

Sedlák Karel, Mgr.

Středa  7:15 – 8:00

---

Sobotková Iva, Mgr.

Úterý 12:00 – 12:45

Čtvrtek 13:45 - 14:30

Sobotová Věra, Mgr.

Pondělí 14:35 – 15:20

S: Čtvrtek 8:15 - 9:00

L: Čtvrtek 13:45 - 14:30

Staníčková Michaela, DiS

Pondělí 9:10 – 9:55

Čtvrtek 13:45 - 14:30

Stehno Pavel, Mgr.

Úterý 8:15 - 9:00

Čtvrtek 13:45 - 14:30

Svatošová Radka, Ing.

Úterý 13:45 - 14:30

Čtvrtek 13:45 - 14:30

Vondrová Kristýna, Bc.

Úterý 12:55 – 13:40

---

Wiche Hubert, Ing.

Úterý 12:00 – 12:45

Středa 11:05 - 11:50