„Spolu po covidu“

Karel Sedlák Projekty, Školní novinky

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod se zapojila do výzvy MŠMT ČR „Spolu po covidu“ a obdržela dotaci na třídenní pobytové programy pro 4 skupiny žáků ze tříd C1.P; C2.P; K1. a K2.

Účelem poskytnuté dotace je podpora aktivit zaměřených na primární prevenci rizikového chování a podporu duševního zdraví u žáků a na globální rozvojové vzdělávání.

 Program pro účastníky pobytů připravilo Centrum outdoorových programů COP OUTDOOR, s. r. o. v rekreačním středisku Drak v Křižanově., a to pro žáky 2. ročníků od 18. do 20. října a pro první ročníky od 3. do 5. listopadu 2021.

 

 

 

 

 

 

Žáci si vyzkoušeli netradiční hry, nízké lanové aktivity, bumperball, paintball, zaujala je také pohybová multikulturní post covidová hra „Jsme v tom spolu, ksakru!“, jejímž autorem je známý hudebník Ondřej Brzobohatý.
Večer probíhal Kovyho mediální ring zaměřený na tipy, jak na internetu nenaletět, jak poznat fake news a dezinformace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrodružné a adrenalinové aktivity nabídly všem účastníkům možnost opustit svoji komfortní zónu, posunout svoje osobní hranice a spolupracovat se členy týmu. A samozřejmě také se pobavit a sdílet silný společný zážitek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Marie Mrázová
zástupkyně ředitele pro praktické vyučování